Наша полицајка простирала разголени слики на инстаграм, во раскопчана униформа. И сега дисциплински ќе ја гонеле.
А бе оставете ја жената раат. Нека плакнат луѓе очи.
Нејзиниот стриптиз не е посрамен од Договорот со Бугарија и оној во Преспа.
И онака сме голи пиштоли.
Божем реномето ви го руши. Одамна сте го изгубиле. И не поради стриптиз на полицајки.
Бандине што дилаат дрога да ги фатите. Големите риби. Ама не ги фаќате. Политички дил, така? Затоа полицајките праат стриптиз. Немаат друга работа,напиша на Фејсбук, актерот Сашо Тасевски

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.