Актерот Сашо Тасевски  ги нарекува СДСМ Црвени Кмери поради најавата за задолжителна вакцинација, дури и на бебиња.

Еј племе едно елитистичко, корумпирано, цвикавте за да дојдете а власт за вака да се изживувате со нас четири години.Улица ве донесе, улица ќе ве однесе.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.