Не е лошо да го смените името во Партија на левиот ташак на северна поларна бугарска овца.
Ќе ви личи. Звучи европски, порачува преку Фејсбук, актерот Сашо Тасевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.