Гилиптери, ќе воведете полициски час и во исто време убедувате дека да ти влезат тројца непознати дома за попис е безбедно!!!
Ве знаат од Бардовци дека сте во влада?, прашува на Фејсбук актерот и поранешен директор на Драмски театар Сашо Тасевски.

Гилиптери, ќе воведете полициски час и во исто време убедувате дека да ти влезат тројца непознати дома за попис е безбедно!!!
Ве знаат од Бардовци дека сте во влада?

Posted by Sasho Tasevski on Monday, 8 March 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.