Еве каков стануваш ко земаш од дрогата на Заев.
Вардар станал европски ракометен шампион и Македонија ја победила Германија во фудбал, благодарение на СДСМ Одродничка.
И се на куп ставено. Овие успеси на спортот со тоа што некаде чешмиче отвориле дилериве социјалдемократи. Каква глуперда треба си ова да го напишеш?
Со раце и нозе човек да се крсти, напиша на Фејсбук, актерот Сашо Тасевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.