Со камења фрлаат на вас, алооо!
Да фрлаа камења Комити или Чкембари на вас, кучиња ќе им пуштевте да ги јадат. Со гумени куршуми ќе ги пукавте, напиша на Фејсбук, актерот Сашо Тасевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.