Ова е СДСМ. Чекаат прво да изгори пола држава па ден потоа ќе ги сервисираат канадерите за гасење пожар – реагира актерот Сашо Тасевски.

Ретаридаран е збор кој не може ни петина да ве опише.
Вие сте поретардирани и од самата ретардираност – пишува Тасевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.