Боки почна да го шета цело СДСМ по судови. Изгледа им понуди нешто што не можат да го одбијат. Галиба ќе има скратување на казната на Апелација, напиша актерот Сашо Тасевски на ФБ

Боки почна да го шета цело СДСМ по судови. Изгледа им понуди нешто што не можат да го одбијат. Галиба ќе има скратување на казната на Апелација.

Gepostet von Sasho Tasevski am Samstag, 4. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.