Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски со видео порака на социјалните мрежи порача:

Заев е исплашен до коска и поткупот му е единственото што му преостана.

Заев е исплашен до коска и поткупот му е единственото што му преостана

Posted by Naum Stoilkovski on Monday, 25 May 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.