Заев: Убаво е кога ќе видите детенце со епилепсиja веднаш станува нормално со употреба на kaнабис.

???СТАНУВА НОРМАЛНО??? За Заев децата се “ненормални”?
Знае ли човекот што зборува, имате ли чувства бре? Или само семејните инвестиции на Заеви се важни?- напиша на својот Фесјбук, Наум Стоилковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.