Ова е бесценето! Човекот има сериозни проблеми, а и цела држава со него, ако е убеден во ова што го збори.
Сепак мислам дека знае дека безобразно лаже!
Исто како за Датумот, исто како за Блескањето, исто како за Железните опинци, исто како за инвестициите од Фб, Гугл, Оракл…, напиша на Фејсбук, портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.