Здраво Ники,

Наместо кон нервните ти напади на сцена, да ги насочеше тоа рефлекторите накај ДКП-ата кои што се твоја обврска може и ќе сфатеше кога ти велев дека ја девастираше дипломатијата.
Види, читај што пишуваат луѓето.
Јас секако ќе им го сокријам идентитетот од твојот одмазнички карактер во овие три дена.
Туку, Nikola Dimitrov пакувај се од кабинетот !!- напиша на Фејсбук, Наум Стоилковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.