Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на фејсбук напиша

Дај згрижете го човекот, нема смисла, тера на мислење како ќе беше без Заев, Филипче, Ден Дончев, онаа Комисијата, Цаца директорката што ја криеја… Се кој од кој “Зрели”; ама за на друго место.

🚑🚑🚑🚑 Дај згрижете го човекот, нема смисла, тера на мислење како ќе беше без Заев, Филипче, Ден Дончев, онаа Комисијата, Цаца директорката што ја криеја… Се кој од кој “Зрели”; ама за на друго место

Posted by Naum Stoilkovski on Monday, 1 June 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.