Е, ова е вистинската слика за Мафијата, за Власта на Лагата!
Ја искористија за маркетинг, па ја оставија за леб да нема!
А и’ ветуваа исто како на избори што лажат!
Односот кон Атиџе е слика и прилика за секој даден глас за Мафијата на СДСМ и 33!
А колку само гушкања и фотографирања со неа имаа постирано на профилите. Еве им ги и тука, ако имаат трошка чувства да се засрамат!
#Оставка #Лажови #Злосторства, напиша на Фејсбук, портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.