Каналот на Инфомакс е избришан на Јутубе…страната на Република исто така, Булеварко го дрндате за ташлаците, цели тимови праќаат репорти до шекеровскибег…И тоа е се што им работат кадрите!
Срушија фиктивен режим, донесоа вистински …
Бришете нè на ФБ….на улица ќе нè видите…..
Полуотворено опшесфоооо Ф16 ка ќе ве напраиме, пишува во својот статус Приказни од булеварот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.