Софија Куновска испрати кратка и јасна порака по објавувањето на првичните резултати по првиот круг од локалните избори. Една фотографија илјада зборови

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.