Сликата на Зоран Заев со „мерцедесот“ е од вчера во Гевгелија.
Постот на „вистинометар” е пред три и пол години!
Ете толку може да им се верува на оваа владина структура!
Толку е постот…

Сликата на Зоран Заев со МЕРЦЕДЕСОТ е од вчера во Гевгелија.
Постот на “вистинометар” е пред три и пол години!
Ете…

Posted by Конзулска Младина on Monday, 8 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.