Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе ја посети општина Петровец.

Средба со жителите на Петровец, 04.07.2020

Средба со жителите на Петровец, 04.07.2020

Gepostet von Hristijan Mickoski am Samstag, 4. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.