Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе одржи прес-конференција во 15:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес конференција

Прес конференција 31.03.2020

Gepostet von Hristijan Mickoski am Dienstag, 31. März 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.