Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе одржи прес конференција во седиштето на партијата.

Следете ја во живо прес конференцијата

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.