ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи мини митинг во Демир Хисар на кој ќе се обрати и лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Мини митингот следете го во живо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.