Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски ќе оддржи вонредна прес-конференција.

Прес-конференцијата може да ја следите

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.