Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва гостува во емисијата „Заспиј ако можеш“ на ТВ Алфа.

Следете во живо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.