Села: Во „Рекет” има бомба и за Бујар Османи

Претседателот на Алијанса за Албанците Зијадин Села вели дека има сознанија оти меѓу прислушуваните материјали од случајот „Рекет“ има бомба … Продолжи со читање Села: Во „Рекет” има бомба и за Бујар Османи