Исчезната е ќерка ми Ана. Облечена е во плави летни шалварести панталони и светла маичка. Ако ја виде некој ве молам јавете се на 070 314 675

Ова е апелот од мајка која бара помош на социјалните мрежи да ја пронајде својата ќерка.

Девојката која е од Скопје излегла вчер околу 17 часот. Недостапна е на нејзиниот мобилен телефон.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.