СДСМ врши изборен поткуп, на видео се слуша и името на Заев

Видео на кое се гледа дека СДСМ врши изборен поткуп се појави на социјалната мрежа Фејсбук. Според содржината на видеото … Продолжи со читање СДСМ врши изборен поткуп, на видео се слуша и името на Заев