Русковска ем нема нови докази ем вика вештак без лиценца

Тензично беше денеска во Кривичниот суд на случајот „27 април“ каде по подолго време се појави обвинителката Вилма Русковска. Обвинителството … Продолжи со читање Русковска ем нема нови докази ем вика вештак без лиценца