Пивоваров да се јави на главна каса!!!, напиша Роберт Вељановски на својот фејсбук профил.

Да не треба граЏаните да направат сервис на локомотивите?! И технички преглед? Пошто вам ви е само важно да се вози нешто и не ви е гајле колкумина ќе загинат!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.