Вечерва потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски ќе оддржи прес-конференција во 20.30 часот.

Во 20:30 часот ќе одржам прес конференција на тема зашто се кријат докази од правдата? Следете, напиша Никилоски на Фејсбук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.