Во пресрет на предизборниот молк би сакал да Ве повикам сите граѓани пред да одлучите за кого ќе гласате, да се сетите на неколку работи и тоа сетете се на:

– Сетете се на понижувањето на Македонија и промената на Уставот
– Камионите во РЕК на Вице Заев
– Сите фирми на Заеви кои ги цедат граѓаните
– Криминалните иновации од 10.5 милиони
– Крвавите тендери на Венко Филипче
– Сите несреќни случаеви кои ги загубија животите на клиниките на Венко Филипче
– Сите нерасчистени убиства
– На сите коруптивни скандали
– На сите рекети, уцени и закани
– На сите лаги на Заев и СДСМ
– На сите тендери наместени
– Сетете се на уште многу други работи што можам до бескрај да ги набројувам…

Сетете се на сето ова пред да го заокружите гласачкото ливче и пратете ги Заев, СДСМ, Пендаровски во историјата…ЗА ГОРДАНА! Бр. 2️⃣

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.