Постои опасност ЛДП и ДОМ да го оспорат договорот Заев-Гаши. Не се заевавам… – коментира новинарот Бранко Героски.

Под неговиот пост корисници на социјалните мреќи коментираат

Не верувам дека има толку паметни Македонци

.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.