Денеска имаме прекрасен за дружба со граѓаните, голема благодарност до мојата матична партија, благодарност до граѓаните на Кочани кои го дадоа својот глас за број седум, вели кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за Општина Кочани, Љупчо Папазов.

Тој ги повикува сите, да ги казнат погубните политики кои ги води СДСМ, да ја казнат ова локална самоуправа која му помогна на Заев да тргува со основните национални вредности.

Секој глас за Николчо Илиев, е глас за Зоран Заев , затоа почитувани сограѓани 31-ви октомври гласајте за број 7, гласајте за промени, гласајте за проекти, гласајте за победи!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.