Сељачиште и простак кој пенис покажува на своите партиски собири за жал ни ја води државата.
На 17-ти, со заокружување на бројот седум можеме да му ставиме крај на овој нарко бос и аболициран криминалец, порача на Фејсбук, Александар Пандов.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.