Александар Пандов ја коментираше акцијата „Планина“ на својот фејсбук профил.

Мрсуљко повторно го ,,пробиле”!!!

Кој се не го дупна! Еве уште кој се треба да го пробие неспособниот министер за внатрешни за да си даде оставка?

Мрсуљко повторно го ,,пробиле”!!!
Кој се не го дупна! Еве уште кој се треба да го пробие неспособниот министер за внатрешни за да си даде оставка?

#Оставки
#ДолуВлада

Posted by Александар Пандов on Friday, 26 March 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.