Ако Боки Тредичи и Катица добија по 9 и 7 години робија, прашувам по колку ќе добијат Заев & СДС каде што и завршија милионите евра од Орце и останатите бизнисмени?

#ШуткаНеВиБега – напиша на Фејсбук, Александар Пандов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.