Поранешната пратеничка и актерка на Фејсбук прашува дали некој воопшто памти зошто требаше да има вонредни избори…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.