Оштетен автомобилот на пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Емилија Александрова.

Информацијата за ТВ21 ја потврди и пратеничката и додаде дека случајот е пријавен во МВР.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.