Нискоградба Битола се пофали: Секогаш во служба на граѓаните – саниравме мост!

Треба придружен текст кон ова? Доволно е – со здравје да си се служите!

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.