Нас не ни требаат вакцини за Ковид-19, не ни требаат антикоагуланси на позитивна листа.
Во овој момент нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на Рентген Институт и Ртг да биде Јавно Приватно Партнерство нема друго.!!?
Брука и срамота…
#Одетеси
#Оставка, порача на Фејсбук, Игор Николов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.