„Генијално“! Како ли им текнува вакви глупости да тресат? Реално е не е само перцепција! Криминалци сте од прв до последен, од најдолу до најгоре! – пишува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски на Твитер, по изјавата на вицепремиерот Љупчо Николовски, дека не пораснала корупцијата, туку тоа е само перцепција на граѓаните.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.