Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе гостува во „Само интервју“.

Во 18:30 часот гледајте го моето гостување во вечерашната емисија „Само Интервју“ на Канал 5 ТВ. Ќе разговараме за сите актуелни прашања и политички случувања во Македонија. Следете!, напиша Николоски на Фејсбук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.