Македонскиот народ се обединува против политички попис, вели потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

НАД 100 000 ПОТПИСИ СЕ ВЕЌЕ СОБРАНИ!

ПРОДОЛЖУВАМЕ ВО ОВАА БОРБА ПРОТИВ ПОЛИТИЧКИ ПОПИС РАМО ДО РАМО СО МАКЕДОНСКИОТ НАРОД!

ПОТПИШИ СЕ!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.