Потпрестедателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски на својот фејсбук профил побара оставка од Заев и Филипче и објави видео на кое се гледа дека тие денеска возат мотори низ Пештани.

На ЗАБЕГАНОСТА и нема крај!

Додека народот чека ВАКЦИНИ, а Македонија се дави во КРИМИНАЛ најодговорните гајле немаат возат МОТОРИ низ Пештани Охридско.

ОСТАВКИ

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.