Николоски: Димитров е автор на нон-пејперот

Заменик-министерот за надворешни работи Никола Димитров е автор на нон-пејперот тврди потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски. Според Николоски Димитров го … Продолжи со читање Николоски: Димитров е автор на нон-пејперот