Зарем во ваква Македонија сакате да живеете? Понижена, клекната и оцрнета. Таква Македонија во овие 3 години. И едиствен виновник е СДСМ и Зоран Заев.Ќе ја обновиме нашата татковина, Република Македонија! 15 јули е одговорот на народот за сите злодела, напиша Игор Јанушев од ВМРО-ДПМНЕ, споделувајќи видео со сите „бисери“ на Заев.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.