Неспособни ама барем пелцувани од срам и одговорност, вели Ивор Мицковски за четворката на фотографијата.

Неспособни ама барем пелцувани од срам и одговорност

Posted by Ivor Mickovski on Sunday, 14 February 2021

Цела владина делегација денеска беше на Табановце да ја пречека пратката од една кутија вакцини од Србија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.