Нема потреба од брзање. Еве зошто НЕ треба да остане НЕ.

Не нѐ замајувајте дека ова е последна шанса за нас. И ЕУ се бугаризираше. Може е последна шанса и за ЕУ. Читајте без хистерија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.