Aктерот Сашо Тасевски потсетува на еда неодамнешна изјава на Ненад Јовановиќ во кој тој го оправдува Заев да не набавува руски и кинески вакцини.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.