Младите во Нерези и го честитаа роденденот на нашата мајка Македонија.

Жива си се уште мајчице – е нивната порака, прослеена со песна, аплауз и факели во црвена боја, бојата на Македонија.

Вака младите во Нерези и го честитаа роденденот на нашата мајка Македонија. Жива си сеуште мајчице ❤❤❤❤

Gepostet von Приказни од булеварот am Dienstag, 8. September 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.