И не мора да Ви се обраќам на ромски, кога Ви се обраќам од срце…

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

И не мора да Ви се обраќам на ромски, кога Ви се обраќам од срце…#ИсправиСеМакедонијо#ОдбериОбнова

Gepostet von Рашела Мизрахи am Freitag, 3. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.